Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 27. 12. 2020

Nedelja

2. nedelja po Božiču

10h – Tomaž, obl. in Štefan Benedik

Zaradi razmer še vedno ne morete priti k sveti maši. Povabljeni da sveto mašo spremljate po facebooku (Župniji Selca in Bukovščica)  in izkoristite možnost prejetja svetega obhajila.

V četrtek je drugi sveti večer. Oblikujmo v družinah lep sveti večer z blagoslovom in kajenjem doma, molitvijo rožnega venca, prepevanjem ali poslušanjem božičnih pesmi. Večerno  sveto mašo lahko spremljate po facebooku in po maši še pol ure možnost prejetja svetega obhajila. Pri sveti maši bomo Bogu v zahvalo zapeli zahvalno pesem.

V petek, na novega leta dan vabljeni k spremljanju svete maše po facebooku in zvečer po sveti maši k prejemu svetega obhajila.

Sobota je prva v mesecu, vabljeni k molitvi za nove duhovne poklice.

Letošnje koledovanje odpade. Svoje darove za misijone lahko oddate v nabiralnik poleg Betlehemske lučke miru, ter vzemite blagoslovljeno nalepko.

V zakristiji lahko naročite verski tisk za prihodnje leto.

Zadaj v cerkvi, pri verskem tisku, lahko dobite  kadilo, oglje, blagoslovljeno sol, pratiko, Marijanski koledar, Misijonska obzorja, Prijatelja.

nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika br. Marka GSM  041 288 885.