Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 17. 12. 2020

bl. Krizina in Antonija, drinski mučenki

18h –  Ivan Benedik

Božična devetdnevnica

18h  – Janko Rihtaršič (sorodniki)

Nedelja

4. adventna nedelja

10h – ++Eržen in Vidmar

Zaradi razmer še vedno ne morete priti k sveti maši. Povabljeni da sveto mašo spremljate po FB in izkoristite možnost prejetja svetega obhajila. Ob sobotah vas z Jezusom čakava po sveti maši, ob nedeljah pa med 8. in 9. uro.

Veroučenci imate pouk v šoli še vedno na daljavo zato tudi veoruka ni in tudi spovedi med veroukm ni možno imeti. Možnost za sveto spoved za veroučence  bo v soboto med 16.30 in 17. uro. Na spoved se lepo pripravite doma, da bo spoved lepo, tekoče potekala. Za odrasle bo možnost za sveto spoved v soboto po prejemu svetega obhajila do 19.30 ure,  v nedeljo med 9. uro in 9.30 in v ponedeljek, 21. 12., med 15. in 17. uro. Za spoved ne čakajte do zadnjega dne pred praznikom! Hvala za razumevanje.

Na mizici z verskim tiskom si lahko kupite Marijanski koledar, Pratiko, kadilo, oglje, ter vzamete novo številko revije Prijatelj in Misijonska obzorja.

SVETO OBHAJILO IZVEN SVETE MAŠE. V Bukovščici je takšna možnost ob sobotah  po sveti maši do 19. ure in ob nedeljah med 8. in 9. uro.

ŽUPNIJSKA PISARNA IN NAROČANJE SVETIH MAŠ. Za morebitna potrdila ali druge potrebne dokumente prej pokličite župnika Damjana. Naročilo svete maše lahko oddate tako, da napišete na list svoj namen ter datum, kdaj bi želeli imeti sveto mašo in če želite svojo telefonsko številko, da vam sporočim, kdaj bo sveta maša, list zaprete v kuverto in jo oddate v poštni nabiralnik na župnišču ali pošljete po pošti na Župnija Selca, Selca 10, 4227 Selca.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika br. Marka GSM  041 288 885.