Avtor: Jošt Rovtar Objavljeno: 14. 11. 2020

10h – Katarina Rant

16h – Terezija Hribernik

Janko Rihtaršič

Še enkrat se vam zahvaljujem za vse darove, ki ste jih namenili za župnika Damjana. Naj vam Bog bogato povrne vsak vaš dar.

Ob novi zaostritvi ukrepov ob epidemiji covid-19 se ob vseh prejšnjih ukrepih spreminja samo to, da je ob prejetju svetega obhajila ali osebni molitvi lahko v cerkvi samo ena oseba ali člani ene družine oziroma člani enega gospodinjstva. Zato vas lepo prosim, da pripravo in zahvalo za sveto obhajilo opravite doma, da po prejetju svetega obhajila cerkev čimprej zapustite, da lahko vstopijo v cerkev drugi verniki.

Češčenje Najsvetejšega na praznik Kristusa Kralja. Najsvetejše bo izpostavljeno ob 8. uri. Do 9. ure bo možnost prejetja svetega obhajila. Po tem pa bo Najsvetejše izpostavljeno do 16. ure. Zadaj na oglasni deski je seznam v katerega se lahko vpišete za uro molitve, ki bo za pol ure. Tudi za molitev velja, da je lahko v cerkvi samo ena oseba ali člani ene družine oziroma enega gospodinjstva. Ob 16. uri bo sklep češčenja s prenosom svete maše na facebooku. Po sveti maši bo možnost prejema svetega obhajila do 17.30. Lepo vabljeni k molitvi za zdravje, za moč vseh zdravstvenih delavcev ali za druge osebne namene ali pa se Vsemogočnemu pridete zahvaljevat ali ga samo gledat.

SVETO OBHAJILO IZVEN SVETE MAŠE. V Bukovščici je takšna možnost ob sobotah  po sveti maši do 19. ure in ob nedeljah med 8. in 9. uro.

ŽUPNIJSKA PISARNA IN NAROČANJE SVETIH MAŠ. Za morebitna potrdila ali druge potrebne dokumente prej pokličite župnika Damjana. Naročilo svete maše lahko oddate tako, da napišete na list svoj namen ter datum, kdaj bi želeli imeti sveto mašo in če želite svojo telefonsko številko, da vam sporočim, kdaj bo sveta maša, list zaprete v kuverto in jo oddate v poštni nabiralnik na župnišču ali pošljete po pošti na Župnija Selca, Selca 10, 4227 Selca.

V nujnih primerih, kot je previdevanje bolnikov ali primer smrti, vas prosimo, da se obrnete na

g. župnika Damjana GSM 041/798 376, ali duhovnega pomočnika br. Marko GSM  041 288 885.